Jak přispět?

• Osobně přijít a zvolenou částku složit v kanceláři farnosti (Jakubská 1, Kutná Hora).
  • Libovolnou částku zaslat na bankovní účet: 33882222/0800.
  • Do kasiček ve tvaru zvonu: v kostele sv. Jakuba, v chrámu sv. Barbory, v Městské knihovně Kutná Hora, v prostorách pobočky České spořitelny v Kutné Hoře, při akcích pořádaných na podporu sbírky.
  • Zakoupením dárkových poukazů na výstup na ochozy chrámu svaté Barbory v roce 2017. Dárkový poukaz na jedinečný zážitek, pro jednu osobu za 990,- Kč, pro dvě osoby za 1790,- Kč. Poukaz je možné zakoupit v informačním centru u chrámu svaté Barbory.
  • Zakoupením upomínkových předmětů (v informačním centru u chrámu sv. Barbory).
    Trička 290,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 182,-Kč), taška s logem sbírky Zvon pro Jakuba 120,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 76,- Kč), placky několika barev 20,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 15,- Kč), keramické zvonečky 69,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 24,- Kč), stavebnice Zvonu 269,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 101,- Kč).