Jak přispět?

• Osobně přijít a zvolenou částku složit v kanceláři farnosti (Jakubská 1, Kutná Hora).
  • Libovolnou částku zaslat na bankovní účet: 33882222/0800.
  • Do kasiček ve tvaru zvonu: v kostele sv. Jakuba, v chrámu sv. Barbory, v Městské knihovně Kutná Hora, v prostorách pobočky České spořitelny v Kutné Hoře, při akcích pořádaných na podporu sbírky.
  • Výstup na ochozy chrámu svaté Barbory. Využijte jedinečnou možnost vystoupit na ochozy chrámu svaté Barbory s výhledem na Kutnou Horu, odkud se pokocháte netradičním pohledem na opěrný systém gotické katedrály a prohlédnete si detaily fiál i prvků, které jsou běžnému oku skryté. Komentovaná prohlídka vás dále zavede „pod pokličku“ tohoto svatostánku, kde si prohlédnete práci tesařských mistrů a chrámovou klenbu z druhé strany. Po sestupu z výšin si můžete podle chuti projít interiér chrámu včetně empor (vnitřních balkonů). Zakoupením této prohlídky získáte nevšední zážitek a zároveň přispějete na pořízení a zavěšení nového zvonu do věže kostela sv. Jakuba.
    Prohlídky probíhají každý pátek od 7. července do 25. srpna 2017
    Začátek prohlídky v 16:00 hodin, doba trvání cca 1,5 hodiny
    Vstupné (je darem na sbírku Zvon pro Jakuba):
     jedna osoba 990 Kč, dvě osoby 1790 Kč; nevhodné pro děti do 15 let a pro osoby s omezenou pohyblivostí či ZTP a ZTP/P.
    Vstupenky je možné zakoupit pouze v elektronickém předprodeji nebo v Informačním centru u chrámu sv. Barbory.
  • Zakoupením upomínkových předmětů (v informačním centru u chrámu sv. Barbory).
    Trička 290,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 182,-Kč), taška s logem sbírky Zvon pro Jakuba 120,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 76,- Kč), placky několika barev 20,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 15,- Kč), keramické zvonečky 69,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 24,- Kč), stavebnice Zvonu 269,- Kč (částka kterou přispějete na sbírku činí 101,- Kč).